Program akce


Vstupné na večerní program 150 korun na místě, startovné do člobrda tradičně 50 korun

Turnaj v člobrdu


13:30 - 13:50 Registrace do člobrda

14:00  Začátek turnaje v člobrdu.

cca 19:30 Vyhlášení vítězů turnaje

cca od 20:00 hudební program

Sbor břežanských kastrátů

  Sbor břežanských kastrátů neboli SBK bývá nejčastěji označován za „recitační a hudební soubor“. Pokud k recitujícímu a zpívajícímu jádru sboru přičteme i hudební doprovod, jde momentálně o třináct zpravidla vousatých mužů neurčitého, korektně řečeno snad středního věku.

  SBK čerpá především z básnických sbírek F. Gellnera, V. Brabence, I. M. Jirouse, V. Žižkova, P. Zajíčka, W. Blakea, A. Rimbauda a mnoha dalších. Řada básní byla členy Sboru zhudebněna a spolu s vlastní tvorbou tvoří základ hudebního repertoáru. Hudební sekci v posledních letech tvoří mimo jiné několik členů spřátelené kapely Mnichovo Smradiště ...

UŽ JSME DOMA

 Už Jsme Doma je rozhodně jednou z nejoriginálnějších skupin nejen v rámci české hudební scény. Jejich propojení avantgardního rocku, jazzu a dalších stylů ve spojení s energií vycházející z punkových základů jim přineslo celosvětovou popularitu. Dnes jsou tak UJD u zahraničního publika nejznámější českou rockovou kapelou a sami se stávají zdrojem inspirace pro mladé následovníky.

Kořeny UJD sahají do roku 1985 a kapela tak loni slavila své třicáté narozeniny.  UJD tehdy vycházeli daleko víc z improvizace a jejich hudba byla mnohem víc zakořeněná v alternativních vodách.


Cechasso 2018

Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .